sadsad x
asdasd
İptal-İade

İPTAL-İADE

1-Ürünümü iade etmek istiyorum. İade şartları nelerdir?

Kapıda ödemelerde iade yoktur!

 Kredi kartı ile alınan iade edilecek ürünün standart aksesuarları ile birlikte 7 gün içerisinde eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

Abiye, aksesuar ve mayo ( haşema grubu) ürünlerinde iade kabul edilmemektedir.

Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de iade ile birlikte gönderilmelidir.

İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile gönderilmelidir.

Ürünün iade öncesi kullanılmış olması, iğne ve ütü izi olması, yıkanmış yada etiketinin sökülmüş olması durumunda ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş ( örnek : orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

 

İade işlemlerinde kargo ücreti ALICI’ya aittir. Anlaşmalı kargomuz PTT KARGO ile 903823744 kodunu kargoya bildirerek iadenizi gönderebilirsiniz.  

 

2-Ürünümü nasıl iade edebilirim?

İade edilmek istenen ürünleri kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olması kaydı ile kargo ile geri gönderebilirsiniz.

4- Siparişimi Ne Zaman İptal edebilirim?

Siparişiniz oluşturulduktan sonra İptal edilememektedir.

5- Kargo şirketi ile ürünü nasıl İade edeceğim?

 Size en yakın PTT Kargo şubesine kargonuzu teslim edebilirsiniz. 

6- İade Adresi nedir?

Marulcu mah. Kadınana Cad. No:26/B Afyonkarahisar Merkez

7- Kargo şirketi ile yapmış olduğum iadeyi nasıl takip edeceğim?

Geri gönderimlerinizin depomuza ulaşımını anlaşmalı firmamız PTT Kargo'dan aşağıdaki yöntemlerle teslimat numarası ile sorgulayabilirsiniz.

PTT Kargo Web Sitesi'nden (https://gonderitakip.ptt.gov.tr/) gönderi sorgula kutucuğundan sorgulama yapabilirsiniz.

PTT Kargo Çağrı Merkezi'nden(+90 312 509 50 00) arayarak teslimat numarası ile birlikte geri gönderiminizi sorgulayabilirsiniz.

8- Ürünümü İade ederken kargo ücreti ödeyecek miyim?

Ürün iadelerinde tüm masrafalar ALICI’ya aittir.

9- Ücret iadesi nasıl ve ne zaman yapılıyor?

Kalite Güvence departmanımıza gelen ürünlerin, iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır.

Kargo ücreti tahsil edilen ve kargo ÜCRETSİZ siparişlerde ücret iadesi seçmiş olduğunuz kargonun sitemizde ki güncel ücreti düşülerek iadeniz gerçekleştirilir. ( Örneğin, 1300 TL lik kargo ücretsiz kampanyasından faydalanılarak verilmiş olan siparişin ücret iadesinde 1280 tl ücret iadesi gerçekleştirilir) 

İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir.

Kredi kartına yapılan iadeler 14 iş günü içerisinde kartınıza yansımaktadır. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde kargo ücreti düşülerek iade gerçekleştirilmektedir.

Kapıda ödemeler de ise iade yapılmamaktadır. Ancak 0555 015 21 59 numaralı whatsapp destek hattımıza yazmanız durumunda dilediğiniz farklı bir ürün ile değişim gerçekleştirebilirsiniz.

10- Taksitli ödemelerim iadesi nasıl yatırılıyor?

Bankanız tarafından iadenin kredi kartınıza geri ödemesi – ödeme şeklinize göre - taksitli olarak yapılmaktadır. İadenin taksitli olarak kredi kartınıza yansıtılması tamamen bankanızın uygulamasıdır. Konuyla ilgili bankanızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.